Szanowni Państwo,

Z uwagi na odbywający się w Poznaniu w dniach 7-10 września 2016 r. Światowy Kongres Stomatologiczny FDI jesteśmy zmuszeni do przeorganizowania naszego kursu „Ultrasonografia 2/3D w nowoczesnej diagnostyce ginekologiczno-położniczej”.

Wskutek zaistniałej sytuacji w dniu 8 września 2016 r. na terenie Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu odbędą się warsztaty praktyczne, natomiast dnia 9 września 2016 r. odbędzie się jednodniowy kurs z udziałem zaproszonych gości zagranicznych,  wybitnych znawców w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej:

  • prof. Bernard Benoit z Monako (obrazowanie prenatalne 2,3,4 D )
  • prof. Daniela Fischerova z Pragi ( obrazowanie w ginekologii 2,3,4 D )

Najbliższe wydarzenia

20.09.2018

Warsztaty praktyczne

Zajęcia praktyczne z udziałem pacjentek. Zaliczane do uzyskania certyfikatu Sekcji USG.

Miejsce: Poznań

21.09.2018

Kurs "Diagnostyka prenatalna I i II trymestru ciąży – Rekomendacje Sekcji USG PTGiP. Zasady opieki nad kobietą ciężarną wg Rozporządzenia Ministra Zdrowia."

30 pkt. do certyfikatu podstawowego Sekcji USG PTGiP

Miejsce: Poznań

22.09.2018

Kurs "Podstawy badania dopplerowskiego i zastosowanie kliniczne w diagnostyce prenatalnej – ocena ryzyka aberracji chromosomowych, stanu przedrzucawkowego, dobrostanu płodu, ocena ryzyka i monitorowanie IUGR, ocena niedokrwistości płodu"

30 pkt. do certyfikatu podstawowego i dopplerowskiego Sekcji USG PTGiP

Miejsce: Poznań

Komunikaty

newsSzanowni Państwo, przypominamy, iż w przypadku rejestracji na warsztaty praktyczne oczekujemy wpłaty  w ciągu 14 dni od daty zarejestrowania się. W przypadku braku wpłaty w podanym terminie zgłoszenie zostaje anulowane.

 

Szanowni Państwo na stronie
(w zakładce Certyfikaty) umieściliśmy informacje dotyczące egzaminów na certyfikaty specjalistyczne Sekcji USG PTG. Przy każdym z certyfikatów znajdziecie Państwo również materiały dydaktyczne oraz zakres pytań egzaminacyjnych.

Publikacje

ksiazka pr_usg

Organizacje współpracujące

Sonomedica Basic

sonomedica