Szanowni Państwo,

wracamy do szkoleń z zakresu ultrasonografii gruczołu piersiowego w tym roku. Jak wspomniałem w moim ostatnim mailu do Państwa, od tego roku organizatorem cykl szkoleń z tego zakresu będzie Fundacja na Rzecz Rozwoju Onkologii Ginekologicznej działająca przy Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum.

W tym roku zaplanowaliśmy zorganizowanie jednego cyklu szkolenia, tj. kursu podstawowego ( w dniu 13 października 2017r.) oraz kursu zaawansowanego (w dniu 18 listopada 2017r.).

Dodatkowo, 30 listopada odbędzie się kurs zaawansowanych technik ultrasonograficznych (biopsje), który bedzie towarzyszył Konferencji Ginekologii Małoinwazyjnej.

Wszystkie szkolenia odbędą się w Krakowie.

Szczegółowe informacje, podobnie jak i możliwość rejestracji osoby zainteresowane znajdą pod adresem: www.frog.krakow.pl

 

Z wyrazami szacunku

Paweł Basta


Najbliższe wydarzenia

08.11.2018

Warsztaty praktyczne

Zajęcia praktyczne z udziałem pacjentek. Zaliczane do uzyskania certyfikatu Sekcji USG.

Miejsce: Poznań

09.11.2018

Kurs "Diagnostyka ultrasonograficzna wad rozwojowych i porodu przedwczesnego."

30 pkt. do certyfikatu podstawowego Sekcji USG PTGiP

Miejsce: Poznań

10.11.2018

Kurs "Prenatalna diagnostyka serca płodu. Wady serca w diagnostyce prenatalnej."

30 pkt. do certyfikatu podstawowego i badań prenatalnych Sekcji USG PTGiP

Miejsce: Poznań

Komunikaty

newsSzanowni Państwo, przypominamy, iż w przypadku rejestracji na warsztaty praktyczne oczekujemy wpłaty  w ciągu 14 dni od daty zarejestrowania się. W przypadku braku wpłaty w podanym terminie zgłoszenie zostaje anulowane.

 

Szanowni Państwo na stronie
(w zakładce Certyfikaty) umieściliśmy informacje dotyczące egzaminów na certyfikaty specjalistyczne Sekcji USG PTG. Przy każdym z certyfikatów znajdziecie Państwo również materiały dydaktyczne oraz zakres pytań egzaminacyjnych.

Publikacje

ksiazka pr_usg

Organizacje współpracujące

Sonomedica Basic

sonomedica